Вкладаючи сили, час і кошти на благоустрій присадибної ділянки, а зокрема його озеленення, необхідно пам'ятати, що земля і рослини вимагають своєчасного та регулярного поливу. Домогтися цього можна за допомогою системи автополиву. Переваги системи автополиву:
 • вода розподіляється рівномірно по всій площі;
 • можливість створення індивідуальної програми для певного виду рослини чи газону;
 • можна поливати в будь-який зручний для Вас час;
 • дозована і своєчасна подача води;
 • система проста в застосуванні й обслуговуванні.

 • Крім перерахованого, перевага є ще в: всі комунікації розташовані під землею(приблизно на глибині 30-40 см), що дає можливість зберегти ландшафт, озеленення в естатичному вигляді.
  Поливальні головки розташовані під землею і піднімаються лише на час поливу, вони не завадять пересування по ділянці і стрижці трави на газоні. Поливати можна в ночі, коли мінімальна різниця в температурах повітря і води, що має добрий вплив на рослини і не заважає Вам.
  Використовувати системи автоматичного поливу для зрошування газонів, садових ділянок, парків, полів для гольфу, зимових садів, садів на дахах. Для роботи в закритих приміщеннях можна встановити мІкрокапельний і крапельний полив, які підходять для оранжерей, великих зимових садів і для зрошення кімнатних рослин, які знаходяться в окремих горщиках.
  За своїм бажанням можна відрегулювати за допомогою мікропроцесора всі цикли поливу (наприклад: тільки газон, або тільки дерева або все разом). Система автополиву дозволяє встановити потрібну витрату води, час і позбавить від зайвих клопотів і зайвої витрати води!
  Системи автополиву складаються переважно з наступних елементів:
 • для рівномірного розподілу води – поливальні зрошувачі від найменших (для квітів) до найбільших (для спортивних майданчиків);
 • електронний контролер для відключення і включення системи;
 • електромагнітні клапани, які заховані під землею і згруповані зони.

 • Автоматична система поливу є сучасним, престижним і зручним способом для вирішення проблем у догляді за садом. Завдяки установці автоматичного поливу буде йти дощ на вашій ділянці у зручний для Вас час.
  Існують також напівавтоматичні системи поливу, управляються вони шляхом відкриття та закриття кранів. При цьому розташування поливальних головок не залежить від наявності атвтоматики, тобто вони знаходяться також під землею.
  Встановлення автоматичних систем поливу від початку і до кінця благоустрою ділянки повинна здійснюватися фахівцями, тому що закладка під землю труб може неминуче призвести до часткового порушення ландшафту.

  Тому необхідно проводити всі роботи по озелененню та благоустрою комплексно разом з установкою поливальної системи.